Nově zrekonstruovaná chata těsně pod nejvyššími hřebeny Krkonoš.


Školy a zájmové skupiny

Ideální místo k pořádání lyžařských výcviků, škol v přírodě, turistických kurzů , výukových programů, ozdravných pobytů a využití pro výlety do okolí.

V celém objektu je zákaz kouření.

 AKCE pro školy  – VLEKY ZDARMA !!!

K dispozici venkovní dětské hřiště a víceúčelové hřiště, učebny pro 32 osob a pro 110 osob.

Stravování:

Zajistíme formu  ubytování se snídaní, obědem, večeří (plná penze). Pitný režim zajištěn po celý den.  Po domluvě s pedagogickým sborem zajistíme svačinky pro žáky.

Ubytování :

Hlavní budova

Pokoje se sociálním zařízením

Bezbariérový pokoj  se sociálním zařízením

Pokoj bez sociálního zařízení

V zimním období jsou v provozu dva krátké lyžařské vleky s upravovanými sjezdovkami (ideální pro výcvik lyžařů-začátečníků). Upravujeme běžecký okruh kolem Richtrových bud v délce cca 3,5 km.

Osobní výtah

V zázemí má každý pokoj svůj uzamykatelný botník a kóji na lyže. Samozřejmostí jsou vysoušeče na boty a oděvy. V letním období možnost úschovy kol.

Nově vybudovaná,  plně vybavená školicí místnost  pro 32 osob pro ubytované hosty je zcela zdarma.

Nabízíme možnost využití sauny za zvýhodněnou cenu školám pro 4–6 osob se sprchou a ochlazovacím vědrem nebo s možností vyběhnout ven do sněhu.

V zimním období nabízíme 2 lyžařské vleky cca 350m s obsluhou.

V letním období je možnost grilování, opékání na ohni.

Restaurace je otevřena každý den od 10.00 do 18.00 hod.  pro veřejnost. Nabízíme krkonošské speciality certifikované Czech Specials Regional, minutky, moučníky, zmrzlinové poháry a zákusky  vlastní výroby.

Červená bouda – samostatný objekt vzdálený 300 metrů od hlavní budovy  o kapacitě 29 lůžek ve 2–6lůžkových  sedmi pokojích bez sociálního zařízení. Zejména vhodný pro školy a zájmové organizace. Chata je vybavena lyžárnou, sušárnou, k dispozici je  malá společenská místnost. Na veškeré stravování se musí docházet do hlavní budovy.

Možnost využití vybavení kuchyňky ( mikrovlnná trouba, varná konvice)


kudy k nám

Podrobný popis příjezdových cest, GPS souřadnice pro auto navigaci, místa k parkování a turistické cesty pro pěší.

...příjezdové cesty a parkování
obrázek bezdrátové sítě wi-fi obrázek platební karty Maestro obrázek platební karty Mastercard obrázek platební karty Visa obrázek platební metody JCB obrázek metody Discover Network obrázek platební metody Dinners Club obrázek měny Euro

vlastník střediska