Nově zrekonstruovaná chata těsně pod nejvyššími hřebeny Krkonoš.


ubytování pro firmy

Ubytování v nově zrekonstruované horské chatě   téměř pod vrcholky Krkonoš v 1 206 m. n .m.  v klidném a tichém prostředí ve II. zóně Krkonošského národního parku.

Celoročně je k dispozici 106 lůžek ve třiceti čtyřech 2–6lůžkových pokojích.

Hlavní budova o kapacitě 77 lůžek v 27 pokojích je rozdělena do 16 pokojů se sociálním zařízením a 11 pokojů bez sociálního zařízení. Pokoje se sociálním zařízením 2–5lůžkové s možností přistýlky, kompletně vybaveny protialergickými lůžkovinami, novým povlečením. Na pokojích je k dispozici televize, WC a sprchový kout.

Celá hlavní budova je nekuřácká a  bezbariérová, k dispozici je osobní výtah pro čtyři osoby a jeden pokoj pro hendikepované.

Zázemí je vybaveno botníky, každý pokoj má svůj uzamykatelný botník a kóji na lyže. Samozřejmostí jsou vysoušeče na boty a oděvy. V letním období možnost úschovy kol.

Nově vybudovaná, plně vybavená školicí místnost  pro 32 osob pro ubytované hosty je zcela zdarma.

Pro vaši pohodu je zde sauna pro čtyři osoby se sprchou, v zimním období je  možnost vyběhnout ven do sněhu.

V zimním období jsou zde k dispozici dva krátké lyžařské vleky s upravovanými sjezdovkami (ideální pro výcvik začínajících lyžařů).

V letním období je možnost grilování, opékání na ohni, využití víceúčelového hřiště a velkého dětského hřiště, to vše pro ubytované hosty zdarma.

 Nabízíme formu stravování ubytování se snídaní, obědem, večeří. Velice rádi pro vás připravíme rauty, obložené mísy apod.

Restaurace je otevřena každý den od 10.00 do18.00 hod.  pro veřejnost. Nabízíme krkonošské speciality certifikované Czech Specials Regional, minutky, moučníky, zmrzlinové poháry a zákusky  vlastní výroby.

Červená bouda –  samostatný objekt vzdálený 300 metrů od hlavní budovy  o kapacitě 29 lůžek ve 2–6lůžkových  sedmi pokojích bez sociálního zařízení. Zejména vhodný pro školy a zájmové organizace. Chata je vybavena lyžárnou, sušárnou, k dispozici je  malá společenská místnost. Na veškeré stravování se musí docházet do hlavní budovy.

Možnost využití vybavení kuchyňky (mikrovlnná trouba, varná konvice)


kudy k nám

Podrobný popis příjezdových cest, GPS souřadnice pro auto navigaci, místa k parkování a turistické cesty pro pěší.

...příjezdové cesty a parkování
obrázek bezdrátové sítě wi-fi obrázek platební karty Maestro obrázek platební karty Mastercard obrázek platební karty Visa obrázek platební metody JCB obrázek metody Discover Network obrázek platební metody Dinners Club obrázek měny Euro

vlastník střediska