Nově zrekonstruovaná chata těsně pod nejvyššími hřebeny Krkonoš.


ubytování pro veřejnost a rodiny s dětmi

Ubytování v nově zrekonstruované horské chatě   téměř pod vrcholky Krkonoš ve 1 206 m. n .m.  v klidném a tichém prostředí v II. zóně Krkonošského národního parku.

Celková kapacita je 106 lůžek v celkem 34 pokojích o 2–6-ti  lůžkách., rozdělených do dvou objektů.

Hlavní budova o kapacitě 77 lůžek v 27 pokojích je rozdělena do 16 pokojů se sociálním zařízením a 11 pokojů bez sociálního zařízení. Pokoje se sociálním zařízením 2–5lůžkové s možností přistýlky jsou kompletně vybaveny protialergickými lůžkovinami a novým povlečením. Na pokojích je k dispozici televize, WC a sprchový kout. Pro vaše děti zapůjčíme plně vybavenou postýlku ( lůžkoviny, povlečení, matrace), nočník.

Celá hlavní budova je nekuřácká a  bezbariérová, k dispozici je osobní výtah pro čtyři osoby a jeden pokoj pro hendikepované.

Zázemí je vybaveno botníky, každý pokoj má svůj uzamykatelný botník a kóji na lyže. Samozřejmostí jsou vysoušeče na boty a oděvy. V letním období možnost úschovy kol.

Nově vybudovaná, plně vybavená školicí místnost  pro 32 osob pro ubytované hosty je zcela zdarma.

Pro vaši pohodu je zde sauna pro čtyři osoby se sprchou, v zimním období je možnost vyběhnout ven do sněhu.

V zimním období jsou zde k dispozici dva krátké lyžařské vleky s upravovanými sjezdovkami (ideální pro výcvik lyžařů-začátečníků). Upravujeme také běžeckou trať kolem Richtrových bud dlouhou 3,5 km.

Provozní doba vleků:    9.00–11.30 hod.         13.30–16.00 hod.

V letním období je možnost grilování, opékání na ohni, využití víceúčelového hřiště a velkého dětského hřiště, to vše pro ubytované hosty zdarma.

Nabízíme stravování formou snídaně, polopenze či plné penze. Velice rádi pro vás připravíme rauty, obložené mísy apod.

Restaurace je otevřena každý den od 10.00 do 18.00 hod  pro veřejnost. Nabízíme krkonošské speciality certifikované Czech Specials Regional, minutky, moučníky, zmrzlinové poháry a zákusky  vlastní výroby.

Červená bouda –  samostatný objekt, typická horská bouda, vzdálený 300 metrů od hlavní budovy.  Kapacita 29 lůžek v sedmi  2–6-ti lůžkových pokojích bez sociálního zařízení. Červená bouda je vhodná pro menší skupiny, party, pro školy a zájmové organizace. Je možné ji pronajmout jako celek. Bouda je vybavena sociálním zařízením (wc a sprchy), lyžárnou, sušárnou a společenskou místností s kuchyňkou. Stravování je zajištěno v hlavní budově. Lyžařský vlek je přímo u budovy.


kudy k nám

Podrobný popis příjezdových cest, GPS souřadnice pro auto navigaci, místa k parkování a turistické cesty pro pěší.

...příjezdové cesty a parkování
obrázek bezdrátové sítě wi-fi obrázek platební karty Maestro obrázek platební karty Mastercard obrázek platební karty Visa obrázek platební metody JCB obrázek metody Discover Network obrázek platební metody Dinners Club obrázek měny Euro

vlastník střediska